Seizoen 2019-2020

(Voor eventuele andere competities: zie onderin)

Wedstrijden komende weken

Datum Tijd Srt Wedstrijd WF
do 22-08-19 21:00 C FC Rosmalen - Autotaalglas WF
vr 23-08-19 21:00 C M.A.B. - Rene vd Velden WF
vr 23-08-19 22:00 C Westside - HT Sports Rosmalen/Oss WF
do 29-08-19 21:00 C Brabant United - FC Blaugraña WF
do 29-08-19 22:00 C Los Hermanos - Jupiter WF
vr 30-08-19 21:00 C BcaL - Hangover 96 WF
vr 30-08-19 22:00 C FC Donkers - DVC WF

Srt: C = Competitie | B = Beker


Alle wedstrijden

Datum Tijd Srt Wedstrijd Uitslag
do 22-08-19 21:00 C FC Rosmalen - Autotaalglas -
vr 23-08-19 21:00 C M.A.B. - Rene vd Velden -
vr 23-08-19 22:00 C Westside - HT Sports Rosmalen/Oss -
do 29-08-19 21:00 C Brabant United - FC Blaugraña -
do 29-08-19 22:00 C Los Hermanos - Jupiter -
vr 30-08-19 21:00 C BcaL - Hangover 96 -
vr 30-08-19 22:00 C FC Donkers - DVC -
do 05-09-19 21:00 C Brabant United - FC Rosmalen -
vr 06-09-19 21:00 C FC Donkers - Westside -
vr 06-09-19 22:00 C Los Hermanos - DVC -
do 12-09-19 21:00 C BcaL - Autotaalglas -
vr 13-09-19 21:00 C Rene vd Velden - FC Blaugraña -
vr 13-09-19 22:00 C Hangover 96 - Jupiter -
do 19-09-19 21:00 C M.A.B. - HT Sports Rosmalen/Oss -
do 19-09-19 22:00 C FC Donkers - FC Rosmalen -
vr 20-09-19 21:00 C Brabant United - Autotaalglas -
vr 20-09-19 22:00 C Westside - DVC -
do 26-09-19 21:00 C M.A.B. - Jupiter -
do 26-09-19 22:00 C BcaL - FC Blaugraña -
vr 27-09-19 21:00 C Los Hermanos - HT Sports Rosmalen/Oss -
vr 27-09-19 22:00 C Rene vd Velden - Hangover 96 -
do 03-10-19 21:00 C Rene vd Velden - Autotaalglas -
vr 04-10-19 21:00 C M.A.B. - DVC -
vr 04-10-19 22:00 C Los Hermanos - Westside -
do 10-10-19 21:00 C BcaL - FC Rosmalen -
do 10-10-19 22:00 C FC Donkers - Brabant United -
vr 11-10-19 21:00 C Hangover 96 - HT Sports Rosmalen/Oss -
vr 11-10-19 22:00 C Jupiter - FC Blaugraña -
do 17-10-19 21:00 C FC Donkers - Los Hermanos -
vr 18-10-19 21:00 C BcaL - Brabant United -
vr 18-10-19 22:00 C M.A.B. - Westside -
do 24-10-19 21:00 C Hangover 96 - DVC -
do 24-10-19 22:00 C Rene vd Velden - FC Rosmalen -
vr 25-10-19 21:00 C Jupiter - Autotaalglas -
vr 25-10-19 22:00 C FC Blaugraña - HT Sports Rosmalen/Oss -
do 31-10-19 21:00 C FC Donkers - BcaL -
vr 01-11-19 21:00 C Jupiter - FC Rosmalen -
vr 01-11-19 22:00 C Hangover 96 - Westside -
do 07-11-19 21:00 C FC Blaugraña - DVC -
do 07-11-19 22:00 C M.A.B. - Los Hermanos -
vr 08-11-19 21:00 C HT Sports Rosmalen/Oss - Autotaalglas -
vr 08-11-19 22:00 C Rene vd Velden - Brabant United -
do 14-11-19 21:00 C FC Donkers - M.A.B. -
vr 15-11-19 21:00 C Rene vd Velden - BcaL -
vr 15-11-19 22:00 C Hangover 96 - Los Hermanos -
do 21-11-19 21:00 C Jupiter - Brabant United -
do 21-11-19 22:00 C HT Sports Rosmalen/Oss - FC Rosmalen -
vr 22-11-19 21:00 C FC Blaugraña - Westside -
vr 22-11-19 22:00 C Autotaalglas - DVC -
do 28-11-19 21:00 C FC Donkers - Rene vd Velden -
do 28-11-19 22:00 C Jupiter - BcaL -
vr 29-11-19 21:00 C FC Blaugraña - Los Hermanos -
vr 29-11-19 22:00 C Autotaalglas - Westside -
vr 06-12-19 21:00 C HT Sports Rosmalen/Oss - Brabant United -
vr 06-12-19 22:00 C Hangover 96 - M.A.B. -
do 12-12-19 21:00 C DVC - FC Rosmalen -
do 12-12-19 22:00 C FC Donkers - Hangover 96 -
vr 13-12-19 21:00 C FC Blaugraña - M.A.B. -
vr 13-12-19 22:00 C Jupiter - Rene vd Velden -
do 19-12-19 21:00 C HT Sports Rosmalen/Oss - BcaL -
do 19-12-19 22:00 C Autotaalglas - Los Hermanos -
vr 20-12-19 21:00 C FC Rosmalen - Westside -
vr 20-12-19 22:00 C DVC - Brabant United -
do 02-01-20 21:00 C FC Donkers - Jupiter -
do 02-01-20 22:00 C FC Blaugraña - Hangover 96 -
vr 03-01-20 21:30 C HT Sports Rosmalen/Oss - Rene vd Velden -
do 09-01-20 21:00 C Autotaalglas - M.A.B. -
do 09-01-20 22:00 C DVC - BcaL -
do 16-01-20 21:00 C FC Rosmalen - Los Hermanos -
do 16-01-20 22:00 C Westside - Brabant United -
vr 17-01-20 21:00 C FC Donkers - FC Blaugraña -
vr 17-01-20 22:00 C HT Sports Rosmalen/Oss - Jupiter -
do 23-01-20 21:00 C Autotaalglas - Hangover 96 -
do 23-01-20 22:00 C DVC - Rene vd Velden -
vr 24-01-20 21:00 C FC Rosmalen - M.A.B. -
vr 24-01-20 22:00 C Westside - BcaL -
do 30-01-20 21:00 C Brabant United - Los Hermanos -
do 30-01-20 22:00 C FC Donkers - HT Sports Rosmalen/Oss -
vr 31-01-20 21:00 C Autotaalglas - FC Blaugraña -
vr 31-01-20 22:00 C DVC - Jupiter -
do 06-02-20 21:00 C FC Rosmalen - Hangover 96 -
do 06-02-20 22:00 C Westside - Rene vd Velden -
vr 07-02-20 21:00 C Brabant United - M.A.B. -
vr 07-02-20 22:00 C Los Hermanos - BcaL -
do 13-02-20 21:00 C FC Donkers - Autotaalglas -
vr 14-02-20 21:00 C DVC - HT Sports Rosmalen/Oss -
vr 14-02-20 22:00 C Los Hermanos - Rene vd Velden -
do 05-03-20 21:00 C BcaL - M.A.B. -
do 05-03-20 22:00 C Brabant United - Hangover 96 -
vr 06-03-20 21:00 C FC Rosmalen - FC Blaugraña -
vr 06-03-20 22:00 C Westside - Jupiter -
do 12-03-20 21:00 B FC Donkers - FC Blaugraña - (BK1)
do 12-03-20 22:00 B DVC - Jupiter - (BK2)
vr 13-03-20 21:00 B Autotaalglas - Rene vd Velden - (BK3)
vr 13-03-20 22:00 B Hangover 96 - Los Hermanos - (BK4)
do 19-03-20 21:00 B HT Sports Rosmalen/Oss - BcaL - (BK5)
do 19-03-20 22:00 B FC Rosmalen - Westside - (BK6)
vr 20-03-20 21:00 B Brabant United - Winnaar BK2 -
vr 20-03-20 22:00 B Winnaar BK4 - M.A.B. -
do 26-03-20 21:00 B Winnaar BK3 - Winnaar BK1 -
do 26-03-20 22:00 B Winnaar BK6 - Winnaar BK5 -
vr 19-06-20 19:00 B halve finale - kijk bij bekercompetitie - (HF1)
vr 19-06-20 19:45 B halve finale - kijk bij bekercompetitie - (HF2)
vr 19-06-20 20:35 B Winnaar HF1 - Winnaar HF2 -

Srt: C = Competitie | B = Beker


Programma van iedere competitie apart:

Competitie 2019-2020: 1e deel
Beker 2019-2020 1e ronde
Beker 2019-2020 2e ronde
Beker 2019-2020 eindronde
Competitie 2018-2019 2e deel Groep 1
Competitie 2018-2019 2e deel Groep 2
Competitie 2018-2019: 1e deel
Beker 2018-2019 Poule A
Beker 2018-2019 Poule B
Beker 2018-2019 Poule C
Beker 2018-2019 Poule D
Beker eindronde 2018-2019


Mobiele site | © Zaalvoetbal Competitie Rosmalen