Competitie 2017-2018 1e deel

(Voor eventuele andere competities: zie onderin)

Alle wedstrijden

Datum Tijd Srt Wedstrijd Uitslag
do 31-08-17 21:00 C FC Blaugraña - KiesZon 11 - 1
vr 01-09-17 21:00 C Jupiter - Brabant United 0 - 10
vr 01-09-17 22:00 C Los Hermanos - Freshmen United 4 - 2
do 07-09-17 21:00 C FC Blaugraña - Autotaalglas 6 - 4
vr 08-09-17 21:00 C FC Rosmalen - Rene vd Velden 8 - 2
vr 08-09-17 22:00 C M.A.B. - BcaL 6 - 1
do 14-09-17 21:00 C Jupiter - KiesZon 6 - 3
vr 15-09-17 21:00 C FC Blaugraña - Los Hermanos 4 - 4
vr 15-09-17 22:00 C Autotaalglas - Freshmen United 3 - 2
do 21-09-17 21:00 C FC Rosmalen - Brabant United 4 - 3
vr 22-09-17 21:00 C BcaL - Rene vd Velden 2 - 1
vr 22-09-17 22:00 C M.A.B. - FC BKL 5 - 1
do 28-09-17 21:00 C FC BKL - KiesZon 13 - 3
vr 29-09-17 21:00 C FC Blaugraña - Jupiter 14 - 0
vr 29-09-17 22:00 C Autotaalglas - Los Hermanos 4 - 4
do 05-10-17 21:00 C M.A.B. - Freshmen United 11 - 0
vr 06-10-17 21:00 C BcaL - Brabant United 4 - 6
vr 06-10-17 22:00 C Rene vd Velden - FC BKL 2 - 3
do 12-10-17 21:00 C Autotaalglas - FC BKL 1 - 7
vr 13-10-17 21:00 C FC Rosmalen - Jupiter 23 - 3
vr 13-10-17 22:00 C M.A.B. - Los Hermanos 3 - 3
do 19-10-17 21:00 C BcaL - KiesZon 7 - 2
vr 20-10-17 21:00 C Rene vd Velden - Freshmen United 2 - 4
vr 20-10-17 22:00 C FC BKL - Brabant United 2 - 3
do 26-10-17 21:00 C M.A.B. - Autotaalglas 9 - 4
vr 27-10-17 21:00 C FC Blaugraña - FC Rosmalen 4 - 1
vr 27-10-17 22:00 C Rene vd Velden - Los Hermanos 2 - 11
do 02-11-17 21:00 C BcaL - Jupiter 5 - 2
vr 03-11-17 21:00 C Brabant United - Freshmen United 8 - 2
vr 03-11-17 22:00 C FC Rosmalen - KiesZon 3 - 0 (Reglementair)
do 09-11-17 21:00 C FC Blaugraña - M.A.B. 1 - 3
vr 10-11-17 21:00 C BcaL - FC Rosmalen 1 - 3
vr 10-11-17 22:00 C Rene vd Velden - Autotaalglas 5 - 6
do 16-11-17 21:00 C Freshmen United - KiesZon 16 - 3
vr 17-11-17 21:00 C Brabant United - Los Hermanos 6 - 3
vr 17-11-17 22:00 C FC BKL - Jupiter 11 - 4
do 23-11-17 21:00 C Brabant United - Autotaalglas 2 - 4
vr 24-11-17 21:00 C Rene vd Velden - M.A.B. 3 - 4
vr 24-11-17 22:00 C FC BKL - FC Rosmalen 4 - 4
do 30-11-17 21:00 C KiesZon - Los Hermanos 3 - 24
vr 01-12-17 21:00 C FC Blaugraña - BcaL 8 - 4
vr 01-12-17 22:00 C Freshmen United - Jupiter 4 - 5
do 07-12-17 21:00 C FC Blaugraña - Rene vd Velden 9 - 2
vr 08-12-17 21:00 C Autotaalglas - BcaL 0 - 5
vr 08-12-17 22:00 C Jupiter - M.A.B. 1 - 9
do 14-12-17 21:00 C Brabant United - M.A.B. 1 - 5
vr 15-12-17 21:00 C Los Hermanos - Jupiter 12 - 2
vr 15-12-17 22:00 C Freshmen United - FC Rosmalen 3 - 4
do 21-12-17 21:00 C Brabant United - Rene vd Velden 7 - 4
vr 22-12-17 21:00 C Freshmen United - BcaL 4 - 9
vr 22-12-17 22:00 C FC Blaugraña - FC BKL 3 - 1
do 04-01-18 21:00 C KiesZon - M.A.B. 3 - 14
vr 05-01-18 21:00 C Los Hermanos - FC Rosmalen 4 - 4
vr 05-01-18 22:00 C Jupiter - Autotaalglas 3 - 13
do 11-01-18 21:00 C FC Blaugraña - Brabant United 7 - 5
vr 12-01-18 21:00 C Freshmen United - FC BKL 4 - 2
vr 12-01-18 22:00 C KiesZon - Rene vd Velden 0 - 3 (Reglementair)
do 18-01-18 21:00 C Los Hermanos - BcaL 7 - 4
vr 19-01-18 21:00 C Autotaalglas - FC Rosmalen 2 - 7
vr 19-01-18 22:00 C FC BKL - BcaL 7 - 4
do 25-01-18 21:00 C KiesZon - Brabant United 2 - 9
vr 26-01-18 21:00 C FC Blaugraña - Freshmen United 4 - 2
vr 26-01-18 22:00 C Los Hermanos - FC BKL 2 - 5
do 01-02-18 21:00 C KiesZon - Autotaalglas 0 - 3 (Reglementair)
vr 02-02-18 21:00 C Jupiter - Rene vd Velden 4 - 10
vr 02-02-18 22:00 C FC Rosmalen - M.A.B. 0 - 4

Srt: C = Competitie | B = Beker


Programma van iedere competitie apart:

Competitie 2018-2019 1e deel
Beker 2018-2019 Poule A
Beker 2018-2019 Poule B
Beker 2018-2019 Poule C
Beker 2018-2019 Poule D
Beker eindronde 2018-2019
Competitie 2017-2018 2e deel Groep 1
Competitie 2017-2018 2e deel Groep 2
Beker 2017-2018 Poule A
Beker 2017-2018 Poule B
Beker 2017-2018 Poule C
Beker 2017-2018 Poule D
Beker eindronde 2017-2018


Mobiele site | © Zaalvoetbal Competitie Rosmalen