Competitie 2018-2019 1e deel

(Voor eventuele andere competities: zie onderin)

Alle wedstrijden

Datum Tijd Srt Wedstrijd Uitslag
do 23-08-18 21:00 C Jupiter - Brabant United 0 - 3 (Reglementair)
vr 24-08-18 21:00 C DVC - FC Blaugraña 3 - 12
vr 24-08-18 22:00 C Los Hermanos - Hangover 96 12 - 2
do 30-08-18 21:00 C Autotaalglas - Amigos FC 1 - 1
vr 31-08-18 21:00 C FC Rosmalen - Rene vd Velden 2 - 1
vr 31-08-18 22:00 C M.A.B. - BcaL 4 - 4
do 06-09-18 21:00 C FC Blaugraña - Jupiter 5 - 3
vr 07-09-18 21:00 C Los Hermanos - DVC 9 - 1
vr 07-09-18 22:00 C Hangover 96 - Autotaalglas 2 - 11
do 13-09-18 21:00 C Brabant United - FC Rosmalen 6 - 8
vr 14-09-18 21:00 C Amigos FC - M.A.B. 2 - 7
vr 14-09-18 22:00 C Rene vd Velden - BcaL 3 - 5
do 20-09-18 21:00 C FC Rosmalen - FC Blaugraña 9 - 4
vr 21-09-18 21:00 C Autotaalglas - Los Hermanos 2 - 5
vr 21-09-18 22:00 C DVC - Jupiter 3 - 5
do 27-09-18 21:00 C M.A.B. - Hangover 96 11 - 0
vr 28-09-18 21:00 C BcaL - Brabant United 6 - 1
vr 28-09-18 22:00 C Rene vd Velden - Amigos FC 4 - 0
do 04-10-18 21:00 C Los Hermanos - M.A.B. 4 - 6
vr 05-10-18 21:00 C Jupiter - FC Rosmalen 4 - 9
vr 05-10-18 22:00 C Autotaalglas - DVC 12 - 0
do 11-10-18 21:00 C FC Blaugraña - BcaL 2 - 5
vr 12-10-18 21:00 C Hangover 96 - Rene vd Velden 1 - 10
vr 12-10-18 22:00 C Brabant United - Amigos FC 13 - 3
do 18-10-18 21:00 C M.A.B. - Autotaalglas 7 - 4
vr 19-10-18 21:00 C DVC - FC Rosmalen 5 - 8
vr 19-10-18 22:00 C BcaL - Jupiter 5 - 4
do 25-10-18 21:00 C Rene vd Velden - Los Hermanos 2 - 3
vr 26-10-18 21:00 C Amigos FC - FC Blaugraña 3 - 2
vr 26-10-18 22:00 C Brabant United - Hangover 96 9 - 1
do 01-11-18 21:00 C Autotaalglas - Rene vd Velden 1 - 2
vr 02-11-18 21:00 C FC Rosmalen - BcaL 4 - 7
vr 02-11-18 22:00 C M.A.B. - DVC 9 - 0
do 08-11-18 21:00 C Los Hermanos - Brabant United 4 - 15
vr 09-11-18 21:00 C Jupiter - Amigos FC 2 - 7
vr 09-11-18 22:00 C FC Blaugraña - Hangover 96 8 - 0
do 15-11-18 21:00 C DVC - BcaL 2 - 11
vr 16-11-18 21:00 C Rene vd Velden - M.A.B. 5 - 3
vr 16-11-18 22:00 C Amigos FC - FC Rosmalen 2 - 4
do 22-11-18 21:00 C FC Blaugraña - Los Hermanos 3 - 5
vr 23-11-18 21:00 C Brabant United - Autotaalglas 5 - 4
vr 23-11-18 22:00 C Hangover 96 - Jupiter 2 - 3
do 29-11-18 21:00 C M.A.B. - Brabant United 6 - 3
vr 30-11-18 21:00 C BcaL - Amigos FC 4 - 1
vr 30-11-18 22:00 C Rene vd Velden - DVC 10 - 1
do 06-12-18 21:00 C FC Rosmalen - Hangover 96 10 - 3
vr 07-12-18 21:00 C Autotaalglas - FC Blaugraña 2 - 4
vr 07-12-18 22:00 C Jupiter - Los Hermanos 0 - 3 (Reglementair)
do 13-12-18 21:00 C DVC - Amigos FC -
vr 14-12-18 21:00 C Brabant United - Rene vd Velden -
vr 14-12-18 22:00 C Hangover 96 - BcaL -
do 20-12-18 21:00 C FC Blaugraña - M.A.B. -
vr 21-12-18 21:00 C Los Hermanos - FC Rosmalen -
vr 21-12-18 22:00 C Jupiter - Autotaalglas -
do 03-01-19 21:00 C Brabant United - DVC -
vr 04-01-19 21:00 C Amigos FC - Hangover 96 -
vr 04-01-19 22:00 C Rene vd Velden - FC Blaugraña -
do 10-01-19 21:00 C BcaL - Los Hermanos -
vr 11-01-19 21:00 C M.A.B. - Jupiter -
vr 11-01-19 22:00 C FC Rosmalen - Autotaalglas -
do 17-01-19 21:00 C FC Blaugraña - Brabant United -
vr 18-01-19 21:00 C DVC - Hangover 96 -
vr 18-01-19 22:00 C Los Hermanos - Amigos FC -
do 24-01-19 21:00 C FC Rosmalen - M.A.B. -
vr 25-01-19 21:00 C Autotaalglas - BcaL -
vr 25-01-19 22:00 C Jupiter - Rene vd Velden -

Srt: C = Competitie | B = Beker


Programma van iedere competitie apart:

Beker 2018-2019 Poule A
Beker 2018-2019 Poule B
Beker 2018-2019 Poule C
Beker 2018-2019 Poule D
Beker eindronde 2018-2019
Competitie 2017-2018 1e deel
Competitie 2017-2018 2e deel Groep 1
Competitie 2017-2018 2e deel Groep 2
Beker 2017-2018 Poule A
Beker 2017-2018 Poule B
Beker 2017-2018 Poule C
Beker 2017-2018 Poule D
Beker eindronde 2017-2018


Mobiele site | © Zaalvoetbal Competitie Rosmalen