Team BcaL

Programma

Datum Tijd Srt Wedstrijd Uitslag WF
vr 31-08-18 22:00 C M.A.B. - BcaL 4 - 4  
vr 14-09-18 22:00 C Rene vd Velden - BcaL 3 - 5  
vr 28-09-18 21:00 C BcaL - Brabant United 6 - 1  
do 11-10-18 21:00 C FC Blaugraña - BcaL 2 - 5  
vr 19-10-18 22:00 C BcaL - Jupiter 5 - 4  
vr 02-11-18 21:00 C FC Rosmalen - BcaL 4 - 7  
do 15-11-18 21:00 C DVC - BcaL 2 - 11  
vr 30-11-18 21:00 C BcaL - Amigos FC 4 - 1  
vr 14-12-18 22:00 C Hangover 96 - BcaL 4 - 11  
do 10-01-19 21:00 C BcaL - Los Hermanos 3 - 5  
vr 25-01-19 21:00 C Autotaalglas - BcaL 4 - 4  
vr 08-02-19 22:00 B DVC - BcaL 1 - 4  
vr 22-02-19 22:00 B BcaL - Jupiter 2 - 4  
vr 15-03-19 21:00 C BcaL - Rene vd Velden 8 - 2  
do 28-03-19 21:00 C BcaL - M.A.B. 4 - 4  
vr 12-04-19 21:00 C FC Rosmalen - BcaL 0 - 11  
vr 03-05-19 22:00 C BcaL - Brabant United - WF
vr 17-05-19 22:00 C BcaL - Los Hermanos - WF

Srt: C = Competitie | B = Beker



Competitie 2018-2019 2e deel Groep 1

(Voor eventuele andere competities: zie onderin)

Stand

Pl. Team G W GL V P DPV DPT PM
1. Los Hermanos 3 2 1 0 21 16 14 -
2. BcaL 3 2 1 0 20 23 6 -
3. M.A.B. 3 0 3 0 17 13 13 -
4. Brabant United 3 1 1 1 15 14 10 -
5. FC Rosmalen 3 1 0 2 15 8 19 -
6. Rene vd Velden 3 0 0 3 12 5 17 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
| DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering



Competitie 2018-2019: 1e deel

(Voor eventuele andere competities: zie onderin)

Stand

Pl. Team G W GL V P DPV DPT PM
1. M.A.B. 11 9 1 1 28 80 25 -
2. Los Hermanos 11 9 0 2 27 73 42 -
3. BcaL 11 8 2 1 26 65 34 -
4. Rene vd Velden 11 8 0 3 24 54 26 -
5. FC Rosmalen 11 8 0 3 24 63 52 -
6. Brabant United 11 7 0 4 21 73 43 -
7. Amigos FC 11 4 1 6 13 37 52 -
8. FC Blaugraña 11 4 0 7 12 49 51 -
9. Autotaalglas 11 3 2 6 11 48 34 -
10. Jupiter 11 2 0 9 3 26 63 3
11. DVC 11 0 1 10 1 27 99 -
12. Hangover 96 11 0 1 10 1 24 98 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
| DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering



Beker 2018-2019 Poule D

(Voor eventuele andere competities: zie onderin)

Stand

Pl. Team G W GL V P DPV DPT PM
1. Jupiter 2 2 0 0 6 9 5 -
2. BcaL 2 1 0 1 3 6 5 -
3. DVC 2 0 0 2 0 4 9 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
| DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering



Spelers

Alebeek, Daan van
Boekelman, Frank
Delhez, Benjamin
Donkers, Martijn
Frikh, Charaf
Heijden, Jan van der
Heumen, Hans van
Leijte, Bart
Linden, Anthony van de
Mulders, Danny
Mulders, Ivo
Reuser, Marcel
Steen, Mark van der
Talakua, Simon
Thewessen, Jim
Valkenhoef, Joost van
Voets, Twan
Vrijsen, Jasper
Willlems, Frank
Zondag, Enrico



Mobiele site | © Zaalvoetbal Competitie Rosmalen